Пошук
Вітаємо! Що Ви шукаєте?

На що поширюється гарантія?


Гарантія поширюється тільки на виробничі дефекти. Якщо, не дивлячись на стандарти якості, виявляється дефект матеріалів і / або виробництва під час дії гарантії, ми зобов'язуємося відремонтувати товар.


Гарантійні терміни


Гарантія на різну продукцію, в залежності від бренду - від 1 року до 10 років.


Гарантія не поширюється:


  • - На вироби, які неправильно використовувалися або які були пошкоджені під час поїздки.

У разі пошкодження під час поїздки власник зобов'язаний негайно звернутися з претензією (заява про пошкодження) до перевізника щодо відшкодування збитків або коштів на виконання ремонтних робіт по відновленню працездатності і функціональності багажу до того, як залишати вокзал, аеропорт, морський порт і т.д.


Виріб, пошкоджене в результаті цих причин, в будь-якому випадку, може бути передано в наш сервісний центр, який підрахує вартість ремонту. 


  • - Також не поширюється гарантія на пошкоджені в результаті нещасного випадку, після декількох невдалих спроб або неакуратне використання вироби, самостійна заміна деталей, самостійного тесту на якість, на втрату елементів вироби, нормальний тимчасової знос, вироби після впливу на них кислотних або лужних розчинів, високої температури, води, теплового джерела або сонячних променів.

  • - На металеві напилення будь-яких деталей вироби.

  • - На шкіряні частини виробу, якщо такі є.

  • - У разі дій, які спричинили за собою руйнування пластикових каркасів